Hegesztőmérnök

 Munkatársat keresünk Hegesztőmérnök munkakörbe.

Feladatok:

Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során hegesztési munkák felügyelete

Elvárások:

·         hegesztő szakmérnök EWE (IWE) végzettség

·         hegesztési szabványok ismerete

·         német nyelv kommunikációs szintű ismerete

·         pontosság, precizitás

·         vezetői, irányítói képesség

·         együttműködési képesség

·         kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

·         szakmai tapasztalat

·         hegesztők minősítésében szerzett tapasztalat

·         járműgyártásban szerzett tapasztalat/az EN 15085 szabvány szerint, járműgyártásban alkalmazott szabványok ismerete

·         vasúti járműgyártás, -javítás területen szerzett tapasztalat

·         angol és/vagy orosz nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye: Dunakeszi. A vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás miatt esetenként kiküldetésben való részvétel (ez lehet külföld is).

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.