Kárpitos

 Munkatársakat keresünk Kárpitos munkakörbe.

Feladatok:

·     Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján kárpitos munkálatainak elvégzése.

·        Kárpitok szabásmintáinak készítése vázlatokból, leírásokból vagy sablonokból;

·        A kárpitanyagok kiterítése, mérése és szabása minták, sémák, vázlatok vagy specifikációk szerint;

·        Rugók, tömőanyagok és borítóanyagok beépítése, elrendezése és rögzítése a bútorkeretekbe;

·        A kárpitanyagok kézzel és géppel történő összevarrása párnákhoz és borítóanyagok összeillesztéséhez;

·        Díszes szegélyek, csatok, zsinórozások, gombok és egyéb kiegészítők feltűzése, ragasztása vagy varrása a kárpitozott tárgyak borítására vagy keretére;

·        Kárpit kiterítése, szabása, gyártása és felszerelése vasúti kocsikban;

·        Vasúti kocsik bútorzatai borításának javítása;

·        Vasúti kocsik bútorzatának szerelése.

Elvárások:

·        szakirányú szakmunkás bizonyítvány

·        együttműködési képesség

·        pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

·        több éves szakmai tapasztalat

·        vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag

szakmai fejlődési lehetőség

barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dunakeszi.

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.