Betanított villanyszerelő

 Munkatársakat keresünk Betanított Villanyszerelő munkakörbe.

Feladatok:

·         Kötött pályás járművek javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján villanyszerelő munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.

·         Kábelrendszerek kimérése, dokumentálása.

·         Földelések szerelése, ellenőrzése, dokumentálása

·         Alkatrészek, berendezések felszerelése.

·         Áramkörök, berendezések beüzemelése, mérése, dokumentálása

·         Az elektromos rendszerek karbantartása, tisztítása, meghibásodás esetén a hibahelyek behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott alkatrészek cseréje) javítás módjának meghatározása.

·         Az elektromos rendszerek, berendezések alkatrészeinek vizsgálata, hibás alkatrészek javítása, cseréje.

·         Az elektromos rendszerek, karbantartási, javítási munkálatainak elvégzése utáni üzembe helyezés, tesztek, ellenőrzések elvégzése, átvevőnek történő átadása.

·         Elektromos cső rendszerek kiépítése, ebbe kábelek, vezetékek behúzása.

·         Elektromos hálózat, rendszer kiépítése, ehhez szükséges alkatrészek berendezések, beépítése, felszerelése.

·         A kialakított áramkör folytonosságának tesztelése, szigetelés vizsgálat elvégzése, átadása.

·         A kialakított áramkörök kábeleinek, vezetékeinek bekötéshez való előkészítése, jelölése, bekötése.

·         A védőföldelések kialakítása a földelési ellenállás mérése, átvevőnek történő átadása.

·         A kialakított elektromos rendszer beüzemelése, átvevőnek történő átadása.

Elvárások:

  •          8 általános végzettség
  •          együttműködési képesség
  •          pontosság, precizitás

Előny:

  •          több éves szakmai tapasztalat
  •           vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

 HÖLGYEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.